Přejít k obsahu  Přejít k hlavnímu menu

Vstupte do světa
dveří Serado…

Hliníkové dveře značky SERADO nabízí nejen nadčasový design a prvotřídní dílenské zpracování, ale jsou také jistotou pro Váš dům.

Basic

Basic

Hliníkové výplně značky SERADO jsou speciálně navrženy pro použití na standardní plastové dveřní křídla s plastovou zárubní.  Zvyšují tak životnost a užitné vlastnosti v oblasti plastových profilů. Dveřní výplně jsou na plastový rám lepeny z vnější strany a zabraňují tak prověšování křídla, zvyšují ochranu před navrtáváním zámků a dalších mechanických částí dveří. V neposlední řadě nabízí nejen nadčasový design a prvotřídní dílenské zpracování.

Design

Design

Celohliníkové dveře SERADO vyhovují vysokým nárokům bezpečnosti. Jsou vyrobeny z materiálů s mimořádnou životností a jejich progresivní technologické zpracování dovoluje maximální propracovanost v každém detailu. Dveře jsou extrémně stabilní a odolné, jsou výborně tepelně izolované  a s přehledem vyhovují vysokým požadavkům energeticky šetrných staveb.

Extra

Extra

SERADO Extra je zde pro ty, kteří požadují zcela individuální přístup. Nabízíme unikátní kusovou zakázkovou výrobu. Dveřní výplně SERADO Extra jsou vyráběny s vysokým podílem ruční práce dle specifických požadavků klienta na použité materiály, designové prvky a detaily.