Nejsou vaše zuby v pořádku?

Posted under Business On By


V České republice je dlouhodobý nedostatek zubních lékařů. Spousta ordinací dlouhodobě nepřijímá nové pacienty, protože mají přeplněné kapacity. Zubních lékařů je málo, a pokud se náhodou najde nějaký který vás zaeviduje u sebe, je to pomalu zázrak. Staří lékaři odchází do důchodu a mladších nepřibývá. Spolu s nedostatečnou péčí o zuby je to časová bomba, která bude mít negativní dopad na dostupnost zdravotní péče. Už teď spousta lidí musí dojíždět desítky kilometrů, a to jen za akutním ošetřením. Tisíce lidí nemají stálého zubního lékaře.

zubní nástroje

Vzhledem k tomu že lékařské fakulty přijímají jen malý počet uchazečů o zubní lékařství, nelze se divit, že je tak málo nových zubních lékařů. Část z nich navíc odchází do zahraničí, kde mají daleko lepší platové podmínky než u nás. Jestli vás trápí stav našich zubů a rozhodli jste se to řešit, určitě vás zajímá který zubař v Praze přijímá nové pacienty https://clinicplus.cz/. U nás najdete ještě pár volných míst, takže pokud vás trápí že máte kazy a nebo vás dlouho zuby bolí, je nejvyšší čas se někam objednat.

U nás najdete empatický personál, moderní kliniku a vybavení a veškeré zubní zákroky. Zabýváme se nejen prevencí v podobě pravidelných prohlídek, ale i zubní hygienou a následnou péčí o zubní onemocnění. Provádíme běžná ošetření, ale i odborné zákroky jako je například chirurgické ošetření, výroba fazet, implantátů a zubních náhrad. Najdete u nás i estetickou medicínu, takže pokud si chcete nechat vybělit zuby nebo udělat fazety, i vy jste u nás na správné adrese.

lékař a pacient

Zubaře už se nemusíte bát
Když se budete věnovat prevenci a budete se o zuby pořádně starat, nebudete muset řešit bolestivé kazy. Naše zubní hygienistka vás naučí jak si zuby správně čistit, a tím se vyhnete vzniku zubních kazů, které mohou být velmi bolestivé i přes analgetika. Užívejte si zářivý úsměv – zaregistrujte se u nás.