Práce na počítači

Posted under Www On By


Povím vám, že udělat opravdu kvalitní a pěkné a přehledné webové stránky dá někdy opravdu zabrat. Zkoušeli jste někdy udělat webové stránky? Pokud ne, tak to jenom tak zkuste. Opravdu to zkuste jenom tak nanečisto a jenom tak na oko, protože mnoho lidí říká, že to musí být úplně jednoduché. Myslíte si, že udělat webové stránky je opravdu hodně jednoduché. Pokud si to myslíte a nemáte s tím vůbec žádné zkušenosti, tak prosím opravdu toho. Ale pokud s tím máte samozřejmě zkušenosti, tak se nepokládám, že tohle zvládnete.

Práce na počítači je někdy složitá.

Je totiž opravdu mnoho kurzů anebo také školení, kde vy se můžete naučit dělat to, co jste ještě doposud neuměli anebo pokud máte zájem o to, že byste chtěli pracovat s počítačem anebo dělat webové stránky a nebo třeba vytvářet eshopy, tak samozřejmě, že můžete navštěvovat různé počítačové kurzy. Já sama už také o tomhle přemýšlím. Ale ne kvůli tomu, že bych chtěla dělat také nějaké kurzy, jenom kvůli tomu, abych mohla dělat webové stránky anebo vytvářet e-shopy. Tohle tedy samozřejmě ne. Já mám zájem akorát o to, že bych potom v budoucnu mohla pracovat někdy s počítačem.

web

Člověk nikdy neví, kdy bude potřebovat nějaké lepší a hlubší vědomosti a zkušenosti na počítači. Já jsem vždycky chtěla také pracovat s počítači, ale ne takhle složitě. Bohužel nejsem moc technický typ, tohle mi do vínku dáno rozhodně nebylo. Jsem zase ale odborník na historii a také na český a anglický jazyk. Proto také doučuji angličtinu a češtinu. A o historii si moc ráda čtu. Ale abych udělala webové stránky anebo starala se o e-shop anebo třeba, abych se vyznala v internetovém marketingu, tak tohle rozhodně ne. Ale mrzí mě to. Říkám si, že je opravdu veliká škoda, že jsem tehdy na základní škole nedávala pozor, hlavně v osmé a deváté třídě, kde jsme brali informatiku opravdu hodně vážně a také jsme brali informatiku ve velkém. Měla jsem tehdy dávat pozor.