Přepravka s víkem nebo bez.

Posted under Výrobky On By


Většina beden nebo přepravek, které převáží nějaké to zboží, ke kterému jsou určeny, jsou volně otevřeny. Ovšem, neznamená to, že nemohou být i uzavřeny. Existují i přepravky, které mají víko a jsou tak zcela zpevněny a zajištěny, aby se něco nevysypalo a nevypadlo ven. Euro přepravky s víkem Schoellerallibert mají značné výhody a víko se k nim nedělá jen tak. Takové víko je skvělou věcí, které dá přepravce úplně jiný rozměr. Když si vezmete jen přepravku bez víka, jedná se o otevřenou plastovou bednu, která není nijak zajištěna. Ovšem dají se na ní naskládat další bedny a tím zajistíte přepravované zboží, alespoň na tolik, že se nemusíte bát, že by bylo všechno zboží po celém nákladním prostoru.

euro přepravky s víkem

Takže i nezavřené bedny se dají zajistit, ale ta horní bude vždy bez jištění, když na ní nedáte již zmíněné víko. Ostatní bedny, víko šikovným naskládáním nepotřebují. Ovšem, když budete převážet přepravky tak, aby bylo na sobě jen pár beden, kvůli tíze a stabilitě budete takových vík potřebovat daleko více. Je to hlavně o tom, co přepravujete a jestli se jedná o drobné zboží, které by se mohlo rozsypat nebo o zboží, které v přepravce krásně sedí a ani se za celou dobu cesty nepohne. Je, zboží a zboží. Některé zboží musí dýchat a je k tomu přizpůsobena i přepravka. Jedná se o přepravku, která je děrovaná a je v ní zajištěno dostatek vzduchu a je určena například na zeleninu, ovoce a potravinové zboží.

euro přepravky s víkem

Takové saláty, když zavřete do uzavřené bedny, bez přístupu vzduchu, vám začnou rychle hnít, protože se v nich stále drží voda z procesu úpravy, než byla zabalena do prodyšného igelitu. Když takhle uzavřete salát s vlhkostí, nemůžete doufat, že ho pak po otevření přepravky budete mít v dobré kondici na prodej. Některé saláty se ani nebalí a zůstávají jen v bedýnkách, aby měli co nejvíce vzduchu. Naopak když budete převážet sady malých hřebíků, šroubů a matiček, které budou v krabičkách, ale nikdy nevíte, co se stane a materiál se dostane ven, bude lepší je mít v uzavřených přepravkách s víkem, aby se nic nepoztrácelo během převozu.