Sáčky se zipem si bereme s sebou na cesty

Posted under Výrobky On By


Cestování v hromadných dopravních prostředcích, případně vlastním či pronajatým osobním vozem do zaměstnání nebo na výlet a dovolenou, obnáší v přípravné fázi některé kroky, bez nichž byste si zbytečně komplikovali život. Kupříkladu balení potravin a nápojů ve formě svačiny či občerstvení.

arašídy v misce

V současné době máme v tomto směru více možností, než mívali lidé před několika desítkami let, existují totiž sáčky se zipem https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack, a s nimi jste získali velmi spolehlivého pomocníka. Vezmete-li si sáčky s sebou na cesty, zjistíte, jak jednoduše lze sbalit cokoli ze segmentu zajišťování stravovacího režimu.

Zeleninový salát – když si chcete vzít s sebou na výlet zeleninový salát nebo podobné kašovité, polotekuté a podobně upravené pokrmy, užijete tu sáček se zipem. Tímto způsobem můžete mít nachystáno několik druhů zeleniny či ovoce a všechny sáčky pak vložíte do jediné plastové dózy s víkem. Díky pevnému uzavíracímu zipu se vám obsah sáčků nepromíchá a vše bude perfektně uschováno uvnitř a odděleno od ostatních jídel.

lískové ořechy

Ovocné pyré a dětská přesnídávka – jestliže s sebou na cesty budete brát několik skleniček dětské výživy, například meruňkovou dřeň, budete zbytečně obtěžkáni těžkými sklenicemi. V terénu na výletech se počítá každý dekagram, a tak je rozumnější mít s sebou pouze lehké zipové sáčky, které snadno naplníte i tímto typem pokrmů. Stačí mít s sebou pouze plastovou servírovací misku a do ní pak snadno umístíte obsah sáčku, který je pro vás zrovna aktuální.

Ořechy a sušené ovoce – když si doma namícháte do sáčku se zipem ořechovou směs se sušeným ovocem, máte pak k dispozici vynikající zdroj živin a energie, přímo ideální pro cestování na dlouhé i krátké vzdálenosti. Je to mnohem lepší řešení, než různé oplatky, sušenky, bonbóny a další pamlsky, které jsou nezdravé, zvyšují glykemický index a cítíte se po nich spíše unavení, než nabití energií.