Za studena i za tepla

Posted under Výrobky On By


Přijít domů z práce a moct si na chvilku odpočinou a věnovat se čemu máme rádi, je velmi nedoceněná možnost, kterou nemá každý. Dát si něco dobrého, pustit si seriál a prostě na chvilku vypnout, to je to, po čem touží většina pracujících lidí. Není snadné být celý pracovní týden v jednom kole a moct si pořádně odpočinout až o víkendu. Proto je nutné si během týdne dobít baterky a dopřát si něco co máte rádi – ať už je to dortík, káva nebo dokonce obojí. Odměňte se.

zrna kávy

Najít na trhu dobrou kávu bývalo téměř nemožné. Dovážel se sem jeden druh, který se zalil horkou vodou, a výsledkem byla káva, které se dodnes přezdívá “turek”. Je to turecký způsob přípravy, který jsme si u nás tak trochu upravili k obrazu svému. I přesto na něj ale dodnes nedá spousta lidí dopustit, a co je zajímavé, oblíbily si ho i mladší ročníky. Každý má rád kávu podle sebe, a nemusíte si odpírat opravdu dobrou kávu, kterou v supermarketu nenajdete.

Kávu si můžete i doma připravit na mnoho způsobů, které vám zaručí, že si opravdu pochutnáte. Máte rádi kávu bez lógru? Není váš den příjemný, pokud si nedáte kávu s mlékem a cukrem, a nebo si potrpíte na speciality z kavárny? Díky tomu, že jsou v obchodech dostupné moderní kávovary, které vám připraví klidně 50 druhů kávy, si můžete i doma dopřát tu kávu, na kterou jste zvyklí chodit právě do kaváren.

káva páka

Zajděte si do lokální pražírny nebo se podívejte na web a odneste si domů třeba extracrem 1 kg Thecoffee.cz, což je výběrová káva, která vám určitě zachutná. Plná chuť a výrazně aroma vás určitě zaujmou. Pokud máte plně automatický kávovar, určitě oceníte rovnou kilové balení, které vám na chvilku vydrží. Počítejte ale s tím, že k vám na kávu začnou chodit kamarádi a rodina, se kterými jste si chodili dopřávat kávu právě do kaváren. Bude vám všem chutnat, ať už ji máte rádi jakkoliv.