Náš bungalov může být i váš

Posted under Dům a zahrada On By


Moderní novostavba za bezkonkurenční cenu
Vaši přátelé nebo i členové rodiny si začínají stavět domy a část z nich se vrhá do stavby svépomocí? Vidíte že na stavbě musí trávit každou volnou chvilku a u některých lidí se to už podepsalo na jejich zdraví? Vidíte jak jsou vyčerpaní, hádají se a nemají chvilku klidu? Vyhněte se tomu a dům si raději nechte postavit. Budete si ale muset najít stavební firmu, která vám dům postaví.

Jak najít dobrou firmu
Jistě vám neuniklo že mnoho lidí se stalo oběťmi podvodníků, kteří z nich vylákali zálohy na stavbu domu, ale ten nikdy nedodali kompletní, a v lepším případě postavili jen část. Jděte na to chytře a vybírejte si firmu podle referencí od zákazníků. U nás na webu se můžete podívat na to, jak s námi byli spokojení naši zákazníci. Domy jsme postavili i několika slavným osobnostem, takže jistě nebudete překvapení, když nás doporučí třeba i náš klient Marek Ztracený.

nový dům

Nabízíme dřevostavby i zděné domy, a to už od tří milionů korun. Mezi naše levnější domy patří třeba Bulgalov Start C https://www.enerdomy.cz/start-c, který vás zaujme nejen hezkým exteriérem, ale i nízkou cenou. Mnohé naše domy jsou určené pro širokou veřejnost, která si zatím vlastní bydlení dovolit nemohla kvůli zvýšení cen nejen za pozemky, ale i za hotové stavby.

bílý dům

Naše domy stavíme podle našich typových projektů. Najdete u nás nejen klasické přízemní domy, ale i patrové domy nebo domy s netypickým půdorysem. Vyberte si dům který vám nejvíce přirostl k srdci. Pomoct s výběrem vám mohou fotografie domů, které máme k dispozici na našem webu. Některé klienti svolili a nechali nás nafotit si dokončený dům.
Proč na fotografiích nevidíte kuchyně? Protože je nedodáváme. Kuchyňské linky necháváme čistě na vkusu svých klientů, a tak si můžete nechat vyrobit linku jaká vám bude nejvíc vyhovovat a která bude odpovídat vašim požadavkům.