Proč muži trpí na prostatu

Posted under Výrobky On By


Je přeci jasné, že muž má prostatu od narození, prostě se miminko narodí s prostatou a ne že najednou v šedesáti nějaká prostata naroste a vznikne mu tím nějaké trápení. Jde o hovorové výrazy, kde „mít prostatu“ znamená, že se objevily problémy, které jsou ve vyšším věku běžné a působí je právě prostata. Čím to ale vzniká a proč? Za vše může anatomie prostaty. Postupem věku se anatomie jaksi mění a trápí. Prostata neboli předstojná žláza je umístěná v malé pánvi, doléhá na ní močový měchýř a prochází jí močová trubice. Věkem se u mužů prostata zvětšuje a utlačuje močovou trubici. Muži začínají pociťovat různé problémy při močení. Ať je to močení přerušované, slabý proud moči, nebo časté nucení na močení. K tomu mívají pocit neúplného vyprázdnění, který je obtěžuje. Časté noční buzení a chození na malou budí také manželku, která má slabé spaní a nemůže už usnout.

prostata

Na jednu stranu potíže souvisí s věkem, trápí více než polovinu mužů starších 60 let, ovšem neznamená to, že by se s problémem nedalo nic dělat. Lepší je totiž začít dělat něco v počátku problémů, než až se nakumulují a přerostou do fáze, že moč nebude moci odcházet vůbec a bude nutný rychlý chirurgický zákrok. Veliké oblibě se těší bylinné doplňky stravy, které mají příznivý vliv na prostatu, ale také na kvalitu erekce a libido.

prostata

Kotvičník zemní nebo maca peruánská, přezdívaná královnou And jsou jedněmi ze zázračných bylin, které v boji s problémy s prostatou významně napomáhají. Pokud se budete navíc snažit trochu ozdravět svůj životní styl, zařadíte nějaký pohyb na čerstvém vzduchu a zařadíte do stravy více zdravých potravin, jako ovoce, zeleniny a ryb, budou mít tyto bylinky ještě větší šanci na úspěšnou léčbu. Pořiďte si dáreček k Vánocům nebo narozeninám, dopřejte si peruánskou Viagru, stačí objednat z pohodlí domova.