Půjčka na byt

Posted under Peníze On By


Je úplně jedno, zda byste rádi byt, nebo rodinný domek, či takový menší zámeček o sto dvanácti pokojích. Ovšem čím více chcete, tím více budete muset vydat, s tím prostě počítejte. Ale my se podíváme na obyčejný mladý pár, který chce vypadnout od rodičů a chce mít prostě jen své bydlení. Postačí dva pokoje, pokud budou tři, tím lépe. Nuže, jak se k nim dostat? Není to zase tak složité, jak to vypadá.

bankovky

To, co bylo kdysi nemožné, je dneska běžnou záležitostí a už se kolem toho nedělá žádná sláva. Prostě si mladí vezmou hypotéku a je to vyřešeno. To si třeba myslí rodiče, protože je fakt, že si lezou na nervy, ale zase nechtějí děti vyhodit. Rodiče si však hypotéku nebrali, a tudíž nemají sebemenší tušení, co se kolem toho děje. Takže když jim děti poví, že musí mít nějaký minimální vklad, nebo základ, jistě je to nepotěší. Ano, většina bank požaduje určité procento z nemovitosti, kterou si chce ten, kdo žádá o hypotéku pořídit. Nemusí to dělat nějakou závratnou částku, prostě procenta, ale z té ceny, kterou si odhadne banka, ne z té tržní.

peníze v šanonu

No, mladí nemají ani fenik, kde by ho taky vzali, takže se začne menší půjčkou, aby ten základ jako byl, že jo táto, co bychom mladým těch pár šupů nepůjčili, přece nám to vrátí, ne? Táta si o tom myslí svoje, ale protože už chce zase zpátky svůj gauč a klid v baráku, obětuje se. Nu a pak začnou orgie s potvrzením o výši příjmu a další obstrukce. Je to takový tobogán, nebo, chcete-li, kolotoč. A to vše proto, že mladí ještě neslyšeli, co je to americká hypotéka bez doložení příjmu. A to byla ta chyba. Vyj nikdy nedělejte a budete v klidu. Společnost, která výše zmíněnou hypotéku poskytuje totiž k celé věci přistupuje podstatně jinak a vy se dozvíte jak. Postačí vám kliknutí na odkaz, který vás přenese na jejich web. A zde už si zcela jistě poradíte sami. Hodně štěstí.