Rozveselte svou ložnici barevnou vestavěnou skříní

Posted under Výrobky On By


Vestavěné skříně patří do běžného vybavení mnoha domácností a stěží si tito lidé dovedou představit, že by namísto posuvných dveří otevírali klasická křídlová, zakopávali o ně a padali na zem, vyhýbali se jim, bouchali se do kolen a desetkrát do roka dotahovali vruty pantů a korigovali aretační šrouby, aby se dveře nekřížily a zavíraly se po celé ploše.

moderní ložnice

Vestavěné skříně na míru vzor ložnice https://www.sten-skrine.cz/loznice0076 vstupují do našich domácností zejména do dvou míst – do ložnic a předsíní. Skříně na chodbách, předsíních a pod schodištěm vyplňují jinak obtížně využitelný prostor, a kdo má zájem o pohodlnější a snadno přístupné řešení přímo ve své ložnici, má možnost mít skříň třeba přímo před sebou, naproti pelesti své postele. Nabízí se však otázka, jak koncipovat tyto výrobky, aby nás zaujaly svým vzhledem, a aby poskytovaly nejen úložný prostor, ale i dobrý estetický dojem?

obytný prostor

Barevná ložnice

Když se zadíváte na výstavu nábytku určeného do dětského pokoje, anebo přímo do takto vybavených prostor v mnoha domácnostech, zjistíte, že jednou ze zásadních preferencí zařizování dětských pokojů je barevnost. Pestré, syté pastelové barvy, kterým děti rozumí, a s nimiž se cítí šťastné a veselé.

Zamysleli jste se někdy nad tím, proč se dětem do pokojů umísťují barevné koberce, skříně, stoly či komody, zatímco my, dospělí, se ošidíme šedou, černou či tmavě hnědou, maximálně v kombinaci s bílou, ale zářivě modrá, zelená nebo žlutá se tu neobjevuje? Jako kdybychom ztráceli životní vitalitu, elán, radost a spokojenost, což jsou vlastnosti pro děti typické. Nechcete to tedy změnit a přehodit výhybku? Uvědomte si, že černá a šedá zvyšují pravděpodobnost rozvoje depresí a dalších civilizačních chorob, a že naopak barvy zcela mění pohled na svět v tom pozitivním duchu. Někdy stačí jen málo, obklopit se hezkým nábytkem a oblékat se do barevnějšího oblečení.