Vytáhněte vaši tchyni na výlet

Posted under Business On By


Tchyně je slovo, které obvykle nevyznívá v lidském hovoru příliš přívětivě. Bohužel mnoho mladých mužů naráží na problém u své tchyně, která se zastává negativních vlastností její dcery, a to může způsobit i velké rozepře nebo dokonce rozvrátit manželství. Co by však mohlo zabrat i jako prevence a obecně jako něco příznivého, co by mohlo posílit mezilidskou důvěru, je pozvánka na rodinný výlet autem. Můžete k tomu využít i vůz z půjčovny auta Praha https://autopujcovna-milan.cz/ a vytáhnout vaši ženu s tchýní, nebo třeba jen samotnou tchyni na zajímavý výlet do okolí.

pohled na Prahu

V okolí Prahy se vyskytuje tolik přírodních i historických památek, že by se nemohlo stát, abyste si nevěděli rady, kam se vypravit. Můžete to pojmout docela velkoryse a začít třeba na hradě Karlštejn a Křivoklát. Poté byste mohli zajet do Nezabudic do hostince U Rozvědčíka, známého z dějů knih Oty Pavla, anebo si dopřát oběd ve Skryjích, ve Zvíkovci, v Liblíně a v dalších místech krajiny křivoklátských lesů a Českého krasu.

Český Krumlov

K výletům za Prahou je vhodná i řeka Sázava, dolní Posázaví je dokonce vyhlášenou trampskou oblastí, známou již za první republiky, což také prokazují některé prvorepublikové filmy, například „Příklady táhnou“. Můžete se tudy vypravit po Posázavské stezce a projít se podél řeky i místy, kde má rekreační chatu folkový kytarista a zpěvák Honza Nedvěd. Ten také situoval většinu svých písní do osady Toronto, nad řekou, nedaleko vrchu Medník.

Pobyt v přírodě a jízda autem, v naprostém soukromí by mohly vaší tchyni pozvednout náladu a mohla by o vás získat lepší obraz a mínění, než dosud. Lidé by se měli více sbližovat a uvědomit si, že jsou na jedné lodi, a že každý může toho druhého něčím obohatit. Nevraživost také panuje obvykle tam, kde se lidé vyhýbají osobnímu kontaktu, a kde schází více porozumění a snahy o pochopení jeden druhého.