Skluzavka jako první radosti.

Posted under Výrobky On By


Existují různé druhy skluzavek pro děti, od těch nejmenších po pořádné toboganové skluzavky. Jedny z těch nejmenších mají jen metr a pul, vedou na ně jen tři malé schodky a ve většině případů jsou plastové. Ovšem mohou být i dvoumetrové. Jsou to ty nejlepší možné skluzavky pro ty nejmenší děti. Krásně se na nich naučí, jak musí vylézt po schodech a jak se chytnout, aby nespadli. Pak už si stačí jen sednout a mohou jet rovnou dolů. Není to zrovna dlouhá jízda, ale pro batole to bohatě stačí. Budou mít velkou radost, že to zvládli. Při prvních pokusech je dobré děti přidržovat. Aby nespadli a něco si neudělali. Dobré učení je taky na dětských hřištích, kde dítě získá své první zkušenosti jak se kam dostat a co musí udělat, aby se mohl pohoupat a sklouznout.

skluzavky pro děti

Když už vám dítě samo sedí, je dobré ho vzít na skluzavku a jen ho posadit nahoru a za pomocí přidržování ho nechat sklouznout dolů. Je to pro něj něco nového a určitě bude nadšené hlavně, když to budete prožívat s ním a budete u toho dělat například nějaké zvukové projevy. Můžete si například i start odpočítat ať je to pro něj zajímavější a pak dolů. Když už je dítě trochu zdatnější nemusíte ho držet pod pažemi, ale stačí mu dát jen ruku a nechat ho balancovat samy, ovšem musíte ho hlídat, aby nepřepadl a nebouchl se do hlavy.

skluzavky pro děti

Stále buďte ve střehu. Když ho to bude zajímat, nechte ho vylézt i po schodech. Jsou ta malé schodky blízko u sebe a po čtyřech už umí, tak by měl zvládnout i schody. Určitě ho nadchne každá atrakce na hřišti, stejně tak houpací koník nebo jiné zvířátko na pružině. Určitě tam sám nevyleze, ale můžete mu ukázat, kam má dát nohu, aby se přitáhl a druhou nohu přehodil. Tak nejlépe se naučí dělat všechny věci sám. Ukažte mu jak na to. Když ho budete všude dávat a nic mu neřeknete, bude to pro něj strašně složité se někam dostat. Skluzavky baví snad každého od batolat po větší předškolních nebo i školní děti.