Umět plavat se naučíte s námi

Posted under Business On By


Plavání patří mezi populární sporty a doporučuje se lidem i ze zdravotních důvodů. V dnešní době má spousta lidí málo pohybu a krčí se u počítačů. Sedavá zaměstnání a nedostatek pohybu způsobují problémy se zády. Rozhýbat ztuhlá záda není snadné a většinou jde o zdlouhavý a bolestivý proces, se kterým mohou pomoct masáže nebo právě plavání. Lékaři jej doporučují i jako prostředek ke zpevnění povadlých zádových svalů, která jsou nerovnoměrně zatěžována vlivem skoliózy. Plavání má spoustu blahodárných účinků na celé tělo a krásně vás zpevní.

žena v bazénu

Chcete zhubnout?
Kvůli sedavému zaměstnání, špatné stravě a malému množství pohybu značná část populace trpí nadváhou i obezitou. Někdo se rozhodne že se svou postavou něco udělá a začne hubnout, ale neví jaký pohyb by měl ke zdravému jídelníčku přidat. Pokud někdo hubne z velké váhy, není vhodné začínat například během nebo posilovnou, ale je dobré začít právě plaváním, které dá člověku zabrat a tedy podporuje spalování tuků a zároveň zpevňuje celé tělo. Nezáleží na tom jakou máte aktuálně postavu, protože pokud se do toho opřete, v létě můžete vypadat úplně jinak.

plavání trénink

Další výhodou toho že někdo umí plavat je možnost zasáhnout ve vodě v případě potřeby. I lidé kteří neumí plavat berou svoje děti třeba do bazénu. Plavčík nikdy nemůže mít oči všude a tak se může stát, že to budete vy, kdo bude muset skočit pro dítě či pro kohokoliv jiného do vody. Když nebudete umět plavat, těžko někomu pomůžete a než se k němu dostane někdo jiný, může být pozdě. Začněte proto navštěvovat individuální kurzy plavání v Praze, kde se plavat naučíte nenásilnou formou.

Díky kurzům které jsou vedeny přátelskou formou si plavání zamilujete. Zapomeňte na nucení do čehokoliv, tak jako to můžete občas vidět v kurzech pro základní školy. S naším kurzem se naučí plavat i ten kdo má strach z vody.