Vapujete? Prozkoumejte tyto značky liquidů!

Posted under Výrobky On By


Liquidy do elektronických cigaret dnes vyrábí spousta značek. Nejenom zahraniční, ale i naše české. Počet vaperů totiž narůstá a proto je třeba rozšiřovat i trh, aby si na něm každý našel to, co uspokojí jeho chuťové buňky.

Nováček mezi elektronickými cigaretami může být až zmatený tím, kolik možností najednou má. Prozkoumáme tedy eshop s liquid vape e-cigo.cz. a doporučíme vám, jaké značky liquidů musíte určitě vyzkoušet.

Dinner lady

Britská znčka Dinner Lady je populární po celém světě. Tato značkase zabývá výrobou hotových liquidů, jednorázových cigaret, ale především aromat, které poté nabízí ve formě shake and vape. Dokonale propracované receptury jednotlivých liquidů vám zaručí, že ani s jednou lahvičkou nešlápnete vedle. Můžete se těšit jak na ovocné příchutě, tak na skvělé sladké dezertovky.

vape

Emporio

A pro změnu se podíváme na českou značku. Jiné produkty od toho výrobce jste možná využili již předtím, jelikož vyrábí též báze pro míchání náplní značky Imperia. Emporio se soustředí především na hotové liquidy. Najdete u nich nabídku jak liquidů s nikotinem, tak nikotinovou solí. Potěší vás široká nabídka tabákových příchutí, ovocných, ale i něco sladkého.

Flavormonk

Flavormonk je belgická značka, která dává na výběr opravdu rozmanitou přehlídku liquidů. Najdete u nich především shake and vape aroma, která představují spojení nejkvalitnějších tabáků s něčím na víc. Můžete tak ochutnat tabák s jahodami, pistáciemi, nebo medem. Kromě toho nabízí i aromata, díky kterým si můžete sestavit svou vlastní skvělou příchuť.

vape

Cake me Up

Cake me Up je česká značka, která se, jak už název napovídá, zaměřila na tvorbu liquidů ve stylu těch nejznámějších dezertů. Nabídne vám jak shake and vape aroma, tak běžná aromata na vlastní míchání. V nabídne najdete například citrónový dort, narozeninový dort nebo čokoládový lávový dortík.