Virtuální sídlo firmy v Praze nejen pro Pražany

Posted under Business On By


Rozhodli jste se začít s podnikáním a chystáte se nahlásit na finanční úřad sídlo firmy v místě vašeho bydliště? Pak vás na okamžik zarazíme, abyste si uvědomili, že máte i jiné možnosti, a to naprosto legální a legitimní. Sídlo firmy totiž můžete nahlásit i jinde. Umožňuje to současná legislativa a mnoho podnikajících subjektů toho využívá ze zcela zjevných důvodů. Vyjmenujme si tu tři nejčastější:

firemní virtuální sídlo

Malá pravděpodobnost kontrol – zřídíte-li si své firemní sídlo například v malém okresním městě, kde je zaregistrován relativně malý počet subjektů, je docela pravděpodobné, že vás budou častěji navštěvovat kontroly z finančního úřadu. Ačkoli můžete mít všechno v pořádku, vždy se jedná o stres a zdržování od práce. A případné pokuty vám také rozhodně nezlepší náladu. Ovšem sídlo firmy v Praze – tam je firem registrovaných tolik, že někdo dokonce uvádí pravděpodobnost kontroly jen jednou za celé století.

Karlův most v Praze

Lidská závist – závistivý člověk je nesebevědomý, to je známá věc, ale co je nám to platné, když může ze svého popudu zapříčinit i trestný čin? Lidé ze závisti dokonce vraždí a mnoho podobných případů můžete sledovat v televizi jako příběhy s detektivní zápletkou. Když se to ale dotkne přímo vás, humor jde stranou a jistě z toho nejste nadšení. Zřídíte-li si virtuální sídlo firmy v Praze, máte zajištěný klid od závistivých jedinců, protože v Praze vás nikdo osobně nezná (až na malé výjimky, které ale se závistí obvykle nesouvisí).

Prestižní záležitost – budete-li zvát vaše obchodní partnery do zasedací místnosti v Praze, bude to mít solidní úroveň a může to přispět k úspěchu ve vašem počínání. Zatímco vést obchodní jednání někde na vesnici, venku pod slunečníkem, kde v povzdálí kokrhají kohouti, štěká bernardýn Bohouš a někdo řeže dřevo na cirkulárce, budete si pak připadat jako ve filmu „Slunce seno jahody“.